Domofony i wideodomofony ACO

Domofony i wideodomofony ACO

Domofony i Wideodomofony

Montaż, projektowanie oraz konserwacja systemów domofonowych i wideodomofonowych.

Oferujemy domofony i wideodomofony produkowane przez renomowaną polską firmę ACO, której jesteśmy partnerem.

Domofon (również bramofon) – urządzenie elektroniczne służące do komunikacji głosowej na małe odległości bez pośrednictwa centrali, zazwyczaj pomiędzy zewnętrzną kasetą bramową a montowaną wewnątrz słuchawką unifonu.

Wideodomofon (w skrócie wideofon) – urządzenie umożliwiające nie tylko komunikację słowną z osobą, która chce wejść do budynku (jak to ma miejsce w domofonie), lecz umożliwiające również obejrzenie tej osoby. Kamera zainstalowana jest na drzwiach wejściowych lub bramie wjazdowej, natomiast monitor znajduje się w mieszkaniu. Komunikacja wizualna, inaczej niż w wideofonie telefonicznym jest jednostronna.

Wykonujemy przede wszystkim duże instalacje abonenckie – zarówno domofonowe jak wideodomofonowe. Rozwiązania te stosowane są głównie w budownictwie wielorodzinnym.

Dlaczego wybraliśmy ACO?

Podsumowując:

  • 30 lat doświadczenia w branży
  • 100% produkcji w Polsce
  • jakość produktów
  • gwarancja
  • wsparcie techniczne i szybki serwis

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem rozwiązań oferowanych przez firmę ACO. Zajmujemy się również serwisowaniem istniejących już instalacji domofonowych i wideodomofonowych.

Oferowane przez nas rozwiązania również mogą pełnić rolę kontroli dostępu – zarówno za pomocą haseł (w standardzie) jak i pastylek zbliżeniowych (opcja). Oferujemy również bardziej zaawansowane systemy Kontroli Dostępu.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z szeroką gamą oferowanych domofonów i wideodomofonów.

Domofony i wideodomofony ACO                                      Domofony i wideodomofony ACO

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani Naszą oferta to zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.