Okablowanie strukturalne - szafa Rack Excel Networking.

Okablowanie strukturalne – szafa Rack Excel Networking.

Okablowanie strukturalne

Zgodnie z definicją okablowanie strukturalne to:

system uniwersalnego okablowania telekomunikacyjnego przewidziany do szerokiej gamy zastosowań. Umożliwia on tworzenie sieci komputerowych lub dołączanie telefonów i innych urządzeń pracujących w sieci

 

Okablowanie strukturalne

 

Okablowanie strukturalne gwarantuje nam poprawne i bezawaryjne działanie infrastruktury teleinformatycznej, a więc stanowi swego rodzaju krwiobieg sieci w danym budynku.

Dlatego tak ważne jest dobre zaprojektowanie i wykonanie całego systemu. To właśnie dzięki kablom możliwa jest komunikacja między poszczególnymi urządzeniami, dlatego ich jakość, rozłożenie oraz łatwy dostęp jest jednym z najważniejszych elementów, które decydują o niezawodności całej sieci. Dzięki zastosowaniu okablowania strukturalnego, możliwe jest bardzo proste podłączenie urządzeń do sieci w dowolnym miejscu budynku.

Dlatego też współpracujemy z najlepszymi (renomowanymi) producentami okablowania strukturalnego: Cobinet (cobinet.de), Excel Networking (excel-networking.com), Siemon (siemon.com), AT&T (cabling.att.com) i Multimedia Connect MMC (multimedia-connect.com).

Wybór tych producentów nie jest przypadkowy. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta i każdej inwestycji. Korzystamy tylko i wyłącznie z rozwiązań sprawdzonych, które mogliśmy osobiście sprawdzić i przetestować. Dodatkowo produkty oferowane przez współpracujących z nami producentów są sprawdzane przez niezależne ośrodki badawcze i opatrzone odpowiednimi certyfikatami.

Oferowane przez nas rozwiązania objęte są 20 lub 25 letnią gwarancją producenta.

W tak ważnym elemencie systemu teleinformatycznego nie ma miejsca na błędy.

Dlatego Warto powierzyć nam wykonanie okablowania strukturalnego.

Ponad 14 lat temu rozpoczęliśmy swoją przygodę z sieciami komputerowymi. Od kilku lat z licznymi sukcesami działamy w branży instalacji teletechnicznych (w szczególności okablowania strukturalnego).
Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Jednak certyfikaty to nie wszystko – wiedza naszych pracowników została potwierdzona licznymi udanymi realizacjami – m.in. wykonaliśmy okablowanie strukturalne dla TESCO Polska (biurowiec Kapelanka 42 w Krakowie) – 768 punktów logicznych, Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Rzeszowie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach (KMP Ruda Śląska) i wiele więcej instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi realizacjami oraz galerią zdjęć. Zachęcamy również do kontaktu z nami.

 

Cobinet - okablowanie strukturalne

Excel Networking - okablowanie strukturalne

Siemon - okablowanie strukturalne

AT&T Cabling Systems - okablowanie strukturalne

Multimedia Connect MMC - okablowanie strukturalne