Systemy alarmowe - Systemy Sygnalizacji Włamań i Napadów - INIM

Systemy Sygnalizacji Włamań i Napadów – INIM Electronics

Systemy Sygnalizacji Włamań i Napadów – SSWiN

Systemy Alarmowe (SSWiN)

Systemy Sygnalizacji Włamań i Napadów (SSWiN – Systemy Alarmowe) są to rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo. Chronią to co najważniejsze – ludzi oraz ich mienie.

Jednym z największych problemów związanych z bezpieczeństwem jest to, że ludzie nie wierzą, że może im się coś złego przytrafić do czasu aż ich to spotka.

Nowoczesne systemy alarmowe podnoszą również komfort użytkowania budynku poprzez zapewnienie łatwej kontroli nad innymi systemami (np. ogrzewania, wentylacji). Oferowane przez nas rozwiązania można montować również w domach osób starszych czy też niepełnosprawnych. Dzięki zastosowaniu tych systemów osoby te mogą szybko i bezproblemowo wezwać pomoc w sytuacjach awaryjnych.

Wspólnie z Państwem potrafimy ocenić występujące zagrożenia, zaproponować najbardziej właściwą ochronę elektroniczną, uwzględniając inne uwarunkowania, w tym prestiżowe i budżetowe.

Współpracujemy z najlepszymi producentami rozwiązań SSWiN takimi jak INIM, SATEL, Bosch Security czy też GENEVO. W zakresie ochrony obwodowej korzystamy z rozwiązań firmy CROW.

Oferowane przez nas rozwiązania można również rozszerzyć o elementy kontroli dostępu. Zajmujemy się integracją tych systemów z zaawansowanymi systemami kontroli dostępu.

Realizowaliśmy szereg projektów m.in. dla Służby Więziennej (ochrona obwodowa Aresztów i Zakładów Karnych na terenie woj. Śląskiego) czy też Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach (ochrona pomieszczeń niejawnych).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

INIM

 

 

logo_satel

 

crow_logo

 logo-vidicon

 

Bosch Security Systems