Telewizja przemysłowa IP Full HD

Telewizja przemysłowa IP Full HD

Telewizja przemysłowa CCTV

Telewizja przemysłowa CCTV (IP, AHD) jest jednym z głównych filarów naszej działalności.

Telewizja przemysłowa, monitoring wizyjny, wideonadzór, telewizyjne systemy dozorowe (CCTV) – to system pozwalający na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie.

Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz konserwacją systemów telewizji przemysłowej.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz systemów –  tradycyjne CCTV, cyfrowe IP czy też AHD. Wykonujemy zarówno małe instalacje (kilka kamer) jak również rozbudowane systemy IP (kilkadziesiąt kamer, stanowiska operatorskie).

Telewizja przemysłowa CCTV IP - USTG Polska sp. z o.o.

W telewizji dozorowej bardzo ważny jest dobór odpowiedniego sprzętu. Źle dobrany sprzęt nie zapewni nam odpowiedniej jakości obrazu. Bardzo ważny jest wybór odpowiedniej technologi, dobór kamer czy też obiektywów. Nie mniej ważny jest również dobór odpowiednich rejestratorów czy też monitorów zapewniających odpowiednią ergonomie pracy operatora systemu.

Nasi pracownicy po zapoznaniu się z Państwa potrzebami przedstawią odpowiednie rozwiązanie. Następnie profesjonalnie, szybko i z najwyższą starannością zaprojektujemy oraz wykonamy instalację.

Naszym głównym celem jest dostarczenie Państwu niezawodnych, najnowszych technologicznie rozwiązań i usług informatycznych oraz teleinformatycznych. Stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i homologacje.

Współpracujemy z wieloma producentami oraz dystrybutorami branży elektronicznych zabezpieczeń, na bieżąco śledzimy nowe technologie oraz wdrażamy je, po to żeby nasze rozwiązania spełniały oczekiwania klientów.

W swojej ofercie posiadamy m.in. rozwiązania firm: VTVision (VIDICON) czy też Bosch Security.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi realizacjami oraz galerią zdjęć. Wykonywaliśmy systemy monitoringu m.in. dla Służby Więziennej (woj. Śląskiej), Śląskiej Policji oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zachęcamy również do kontaktu z nami.

VIDICON - Telewizja przemysłowa CCTV IP VTVision

Telewizja przemysłowa CCTV IP Bosch Security Systems