Praca w firmie USTG Polska sp. z o.o. – ogłoszenia

Praca w fimie USTG Polska sp. z o.o. - instalacje elektryczne i teletechniczne.

Praca w firmie USTG Polska sp. z o.o.

Poszukujemy aktualnie pracowników na stanowiska:

  1. Elektryk / Elektromonter – województwo Podkarpackie (Stalowa Wola / Nisko / Rzeszów)
  2. Elektryk / Elektromonter – województwo Śląskie

Zakres zadań:
– przygotowanie obiektu pod instalację elektryczną i teletechniczną
– przygotowanie tras kablowych
– wykonywanie instalacji elektrycznej
– serwis instalacji elektrycznej

Wymagania:
– wykształcenie min. zawodowe
– profesjonalnego podejścia do powierzanych obowiązków
– uprawnienia SEP lub gotowość do ich uzyskania
– gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

– doświadczenie przy realizacji dużych projektów elektrycznych (markety, obiekty przemysłowe)
– uprawnienia SEP
– brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (badania wysokościowe)
– prawo jazdy
– dodatkowe uprawnienia np. platformy samojezdne
– umiejętność czytania projektów elektrycznych
– znajomość systemów teletechnicznych (sieci LAN, systemy alarmowe – SSWiN, SSP, DSO, KD)

Oferujemy:
– możliwość rozwoju zawodowego (awans, szkolenia branżowe)
– atrakcyjne wynagrodzenie

CV prosimy kierować na adres: praca_1@ustg.pl.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami.